Keretööd

Kere on auto kõige kallim osa, seepärast keretööd kuuluvad raskete tööde hulka. Nende tööde kvaliteedist sõltuvad auto parameetrid - juhitavus, rehvide kulu, passiivne turvalisus ja kütusekulu. Kere remont - vastutav töö, mida peavad tegema ainult oma ala professionaalid.

Meie autoremonditöökoja spetsialistidel on suur kogemus keretöödes ja väga raskete assümeetriate parandamises. Meie poolt tehtud keretööd vastavad kõige kõrgematele Euroopa standartidele.

Auto kere vigastused võivad olla erinevad. Seepärast on keretööde reeglid igas olukorras erinevad ja ka keretööde hinnad on erinevad. Keretööde hinda ja nende perioodi on väga raske täpselt öelda. Ainult spetsialist saab määrata vigastuse taseme ja iseloomu, mis ei ole kunagi tüüpilised ja ühesugused.

Tihti ei saa sõnadega seletada, milline on deformeeritud kere, kuidas on "mänginud" osa, kas vahed on muutnud või mitte – kõikki selliseid asju peab meister nägema ise. Sellepärast saabki meister öelda lõpphinna siis, kui auto on remonditöökojas üle vaadatud.

Samuti tuleb arvestada ka sellega, et vahest ei ole võimalik hinda öelda ennem, kui autole on tehtud kas osaline- või täislahtivõtmine kere vigastatud kohast.