Diagnostika BOSCH

Õigeaegne auto probleemide diagnostika on kõigepealt auto korralik ekspluateerimine.

Aga mitte iga autoomanik oskab esimesest pilgust tuvastada auto tehnilist seisu, eriti kui auto on kaasaegne, mis on varustatud elektrooniliste süsteemidega, mille abil saab teha diagnostikat

Väga tähtis teha diagnostikat ja tuvastada probleemi iseloomu. Juhul, kui diagnostika on tehtud valesti, kallid soetatud varuosad ja kallis töö võivad olla liigsed. Vastutab diagnostika eest meister, sepärast tema peab olema kvalifitseeritud ja kogenenud.

Tihti paljud ajavad sassi termini "autodiagnostika" lihtsa veade lugemise ja tühjendamisega süsteemis. Teil hakkas põlema "Check Engine", Te tulete diagnostikale, "diagnost" loeb vea ning tühjendab seda, võtab selle eest raha, aga järgmisel päeval viga on tagasi. See ei ole diagnostika!!!

Diagnost ei ole see, kes oskab vead lugeda ja tühjendada, aga see, kes oskab nendega töötada. Meie autoremonditöökoda töötab just niimodi. Kui leitud vea pole võimalik kõrvaldada ilma varuosate vahetusega, Teie saate prinditud paberi varuosa piltiga koos selle kataloogi numbriga tellimuse jaoks.